• Wpisów:375
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 09:18
  • Licznik odwiedzin:37 228 / 2531 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

24.

Bo na Twój widok mordka mi się cieszy.
 

 

23.

Wiesz, że bez względu na to gdzie ja będę, gdzie Ty będziesz, jak w życiu pobłądzimy, co odpieprzymy i co zaplanujemy, czym będziemy jeździć i z kim się spotykać z dnia na dzień będę kochała Cię jeszcze bardziej.
 

 

22.

Żałosna imitacja życia.
 

 

21.

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje,wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.
 

 

20.

I wiesz, w nocy znów obrywam wspomnieniami po ryju.
 

 

19.

- Córciu, dlaczego siedzisz na zegarze ?
- Bo ja mamo chce być na czasie.
 

 

18.

Nie spojrzysz na mnie bo nie mam figury modelki, blond włosów jak zdzira z Twojego ulubionego burdelu. Nie mam tony tapety na mordzie ani zniewalającego uśmiechu. Nie mam nadzianych rodziców, ani nawet planów na przyszłość, ale widzisz. Mam ogromne serce. Oczy, które próbują patrzeć pozytywnie na świat i takich dupków jak Ty. Swój styl. Muzykę, która pomaga mi żyć. ludzi, którzy mnie kochają na swój sposób, a ja ich. Jestem.. wyjątkowa. Mało ogarniam, ale jestem. Mam swój byt i życie, którego nieraz mam ochotę zwyczajnie się pozbyć, ale jestem. Nieidealna, ale jestem. wolę być taką niż tą pierwszą lepszą.
 

 

17.

Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja
 

 

16.

Jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim
 

 

15.

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, które magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie.
 

 

14.

Uwielbiam, kiedy budzisz mnie pocałunkiem. Chuj, że jest to tylko dwukropek i gwiazdka w smsie.
 

 

13.

Jestem chyba trochę staroświecka, bo jak inaczej nazwać to, że wszystkie moje koleżanki zmieniają co chwile chłopaków jak rękawiczki, a ja wciąż szukam prawdziwej miłości.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

12.

Dlatego, że lubię kolor różowy to twoim zdaniem jestm pustą lalą.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

11.

Możesz tak siedzieć pół nocy, ba nawet całą noc możesz siedzieć przed komputerem i wpatrywać się w jego imię na liście na gadu i czekać na chociaż jedną głupią wiadomość. i wiesz co? chuja ! nie doczekasz się.
 

 

10.
*` Nocą, kiedy Ty cieszysz się życiem, ja układam się do snu. `*
 

 

9.

Siedzisz a po Twoich policzkach strumieniami płyną łzy. Płaczesz bo sobie nie radzisz. Bezsilność niszczy Cię od wewnątrz nie pozostawiając choć cienia szansy na to, ze będzie lepiej. Wylewasz morze łez bo myślisz, że potem będzie lepiej ale na drugi dzień zdajesz sobie sprawę, że jest jeszcze gorzej niż było.
 

 

8.

Chcę się wtulić w Twe ramiona, patrzeć w te najpiękniejsze oczka.
 

 

7.

uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie.
 

 

6.

Nigdy nie byli razem, ale między nimi było coś wyjątkowego, coś co dawało jej siłę by podnieść się z łóżka w mroźny zimowy poranek, w szary pochmurny dzień. Jej radość nie znała granic, a uśmiech nie znikał z twarzy, promieniała jak najjaśniejsze słońce w wakacyjny dzień. Jego uśmiech dawał jej mnóstwo powodów do zadowolenia, uwielbiała mieć Go przy sobie - niestety nie zdążyła nacieszyć się Jego obecnością, z dnia na dzień odepchnął ją od siebie jak bezużyteczną zabawkę.
 

 

5.

Zero emocji.
 

 

4.

Na każdym kroku zakochane pary, osoby patrzące na siebie z miłością. Udajesz, że Cię to nie rusza jednak w środku Twoja dusza krzyczy. Jest to krzyk tęsknoty i cholernej potrzeby odrobiny czułości.
 

 

3.

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem  brakuje mi jej.
 

 

2.

Eliminować własne wady i pielęgnować zalety tak, by w lustrzanym odbiciu nadal widzieć siebie, a nie pajaca zadowalającego innych.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

1.

Moja słabość do Ciebie kiedyś mnie wykończy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›